Roeiregatta Haringvliet Hellevoetsluis 2025
De haven van Hellevoetsluis heeft een roemrijk verleden. Admiraal Michiel de Ruyter bracht er zijn oorlogsbuit, het Engelse vlaggenschip de Royal Charles binnen. Piet Hein zijn op de Spanjaarden veroverde zilvervloot. Stadhouder Willem III vertrok er samen met zijn vrouw Mary vandaan om met ruim 250 schepen de Engelse koning Jacobus te verjagen en zo zelf koning van Engeland te worden. In deze prachtige historische omgeving starten en finishen we de roeiregatta, een race van 15 kilometer over het mooie Haringvliet en vlak langs één van de indrukwekkende Hollandse Deltawerken; de Haringvlietdam.
Respec op de Lek (Culenborg)
Respec op de Lek 2025 zal plaatsvinden op zaterdag 12 juli. We hopen ook deze elfde editie weer vele teams te verwelkomen in de Culemborgse haven. De sloepen roeien over de Lek richting Beusichem en terug. Respec op de Lek is een unieke wedstrijd, omdat er twee afstanden worden geroeid. Na de eerste race van 12 kilometer volgt nog een sprint van 5 kilometer. Na afloop is er een gezellig feestje in de haven.
Zeilkamp jeugdzeilen Veere
WillemstadZeilkamp jeugdzeilen Veere. Nadere info volgt via de nieuwsbrief.
Slag om Willemstad 2025
WillemstadWater Weekend Willemstad met Slag om Willemstad. Nadere info volgt via de nieuwsbrief.
Veerse Meerrace
KortgeneEen prachtige race van 12,5 km op het zoute water van het Veerse Meer! Met een aparte dames- en herenrace en overnachtingsmogelijkheden bij de start- en finish locatie. Een race die je niet wil/ mag missen
Bastion Bokaal 2025
WillemstadJaarlijkse zeilwedstrijd van de vereniging. Dit is tevens de sluiting van het seizoen. (thema mexicaans😊)
Grachtenrace Amsterdam 2025
De Amsterdamse Grachtenrace is een sportief event voor sloeproeiende deelnemers uit de regio Amsterdam en daarbuiten. Het event komt tot stand door samenwerking van veel verschillende vrijwilligers en organisaties. Onze community loopt uiteen van scholieren en studenten en mensen van alle leeftijden die een voorliefde hebben voor het water, de stad en de sport. Samen zorgen zij op één dag voor de opbouw en afbouw van het event, het takelen van de sloepen en de vele logistieke activiteiten die de race op de grachten mogelijk maakt.
Liwwadster rondje 2025
Leeuwarden’t Liwwadster Rondje is de succesvolle sloeproeiwedstrijd in en door de mooie hoofdstad van Friesland! Als jaarlijks terugkerend evenement is ’t Liwwadster Rondje een mooie aanvulling op de andere sloeproei evenementen in de omgeving en de rest van Nederland.
In 2021 is de route last minute aangepast in verband met hoge waterstand. Deze route is zo goed bevallen dat er voortaan een compleet rondje binnenstad geroeid word. Hiermee doet ‘t LiwwadSter Rondje eindelijk zijn naam eer aan!