Hemelsvaren
WillemstadHemels varen
Volvo Zwolse Grachtenrace 2025
Wat in 2009 begon als de Peperbusrace is nu uitgegroeid tot een evenement met ruim 600 deelnemers. Bekend in heel Zwolle en omstreken. Een dag waar duizenden bezoekers komen kijken naar een mooi sportspektakel en gelijk genieten van de prachtige binnenstad van Zwolle.
Steigerborrel / midzomernachtfeest 2025
WillemstadSteigerborrel / midzomernachtfeest. Nadere info volgt via de nieuwsbrief.
Roeiregatta Haringvliet Hellevoetsluis 2025
De haven van Hellevoetsluis heeft een roemrijk verleden. Admiraal Michiel de Ruyter bracht er zijn oorlogsbuit, het Engelse vlaggenschip de Royal Charles binnen. Piet Hein zijn op de Spanjaarden veroverde zilvervloot. Stadhouder Willem III vertrok er samen met zijn vrouw Mary vandaan om met ruim 250 schepen de Engelse koning Jacobus te verjagen en zo zelf koning van Engeland te worden. In deze prachtige historische omgeving starten en finishen we de roeiregatta, een race van 15 kilometer over het mooie Haringvliet en vlak langs één van de indrukwekkende Hollandse Deltawerken; de Haringvlietdam.
Respec op de Lek (Culenborg)
Respec op de Lek 2025 zal plaatsvinden op zaterdag 12 juli. We hopen ook deze elfde editie weer vele teams te verwelkomen in de Culemborgse haven. De sloepen roeien over de Lek richting Beusichem en terug. Respec op de Lek is een unieke wedstrijd, omdat er twee afstanden worden geroeid. Na de eerste race van 12 kilometer volgt nog een sprint van 5 kilometer. Na afloop is er een gezellig feestje in de haven.
Zeilkamp jeugdzeilen Veere
WillemstadZeilkamp jeugdzeilen Veere. Nadere info volgt via de nieuwsbrief.
Slag om Willemstad 2025
WillemstadWater Weekend Willemstad met Slag om Willemstad. Nadere info volgt via de nieuwsbrief.